Jakubov – Chorvátsky Grob 7:3

Záhoran Jakubov
7 - 3
Chorvátsky Grob

V zápase o prvé miesto v Zimnej halovej lige sa našim chalanom nepodarilo poraziť Záhoran Jakubov. V prvom polčase sme po hrubých chybách inkasovali tri lacné góly, ktoré nás zrazili na kolená. Napriek tomu sa chalani nevzdali a bojovali. Vytvorili veľký tlak a vďaka gólom Sinišu Belaya znížili do konca polčasu na rozdiel jediného gólu 2:3. V druhom polčase sa situácia zopakovala a konečný výsledok 3:7 znamenal prvé miesto pre chlapcov z Jakubova. Treba povedať, že víťazstvo sme im darovali a herne sme súpera prevýšili.

Najlepším strelcom turnaja sa stal Tomáš Dovičovič s 37 gólmi. Týmto zápasom sa rozlúčil s OŠK Chorvátsky Grob, keďže od jarnej časti sezóny bude hrať 1.ligu mladších žiakov v FC Petržalka.