Program

Program JESEŇ a ZIMA 2019/2020

Nové rozdelenie skupín od 01.08.2019:

Zelená skupina (U13)

M. Mozola, M. Roman, S. Sidivár, O. Mikuška, B. Fatul, Š. Buček, R. Heiler, A. Varga, A. Herškovič, F. Črep, J. Dolnák, B. Adriaensen, M. Páleník, M. Chrtiansky, M. Valter, A. Keher

Červená skupina (U11)

V. Galata, V. Križan, M. Poš, A. Dovičovič, Š. Antalík, T. Antalík, M. Adamec, M. Buček, V. L. Ďuris, M. Fedorčák, L. Črep

U9

P. Klukoň, Š. Páleník, J. Mikuška, Do. Kacerle, Dá. Kacerle, J. Florek, M. Fatul, T. Šefčík, M. Križan, A. Dolnák, M. Hupka + ostatní  (ročník 2011)

U8

R. Spinčiak, L. Polčič, A. Rusiňák, M. Trepáč, L. Rehák, L. Repiský, T. Trnka, T. Nižňan, M. Turinič, M. Varga, Š. Varga, V. Šefčík, Š. Nekoranec, D. Andraščíková, L. Lukáčová, A.Guldan, R. Zubenko, L. Sobolič, M. Tomáš, M. Furdík, M. Sopúch, R. Antalíková, S. Van de Poel, D. Ďuris, M. Adamec, S. Herškovič + ostatní (ročník 2012 a mladší)

Rodičia hráčov, ktorí nie sú v zozname, kontaktujte, prosím, trénera.

Informácie o telocvičniach

Informácie o ZHL U11 2019/2020


DECEMBER 2019:

03.12.2019 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
03.12.2019 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
04.12.2019 – Streda – 17:00 – 18:30 – U13 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
05.12.2019 – Štvrtok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
06.12.2019 – Piatok – 17:00 – 18:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
06.12.2019 – Piatok – 18:30 – 20:00 – U13 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
07.12.2019 – Sobota – 10:00 – 11:30 – U13 – Tréning – telocvičňa VTC, Pezinok

07.12.2019 – Sobota – 7:30 – 17:00  – U12 – Turnaj Magna Energia Cup 2019 (Športová hala MATCHPOINT, Trebatice)

08.12.2019 – Nedeľa – 8:00 – 15:00 – U10 – Turnaj Winter Cup 2019 (Športová hala SLOVNAFT, Vlčie Hrdlo)
Súperi: MFK Záhorská Bystrica, FC ŠTK 1914 Šamorín, OŠK Slovenský Grob, SFC Kalinkovo, SDM Domino Bratislava A, SDM Domino Bratislava B, FKM Nové Zámky, Novomestský športový klub 1922 Bratislava, ŠK Žolík Malacky

Zápasy (skupina B):
8:48 – 9:03 OŠK Chorvátsky Grob – NŠK 1922 Bratislava
10:24 – 10:39 OŠK Chorvátsky Grob – ŠK Žolík Malacky
11:28 – 11:43 OŠK Chorvátsky Grob – FKM Nové Zámky
12:32 – 12:47 SDM Domino Bratislava B – OŠK Chorvátsky Grob

13:20 – 13:35 o 9. miesto 5A – 5B
13:36 – 13:51 o 7. miesto 4A – 4B
13:52 – 14:07 o 5. miesto 3A – 3B
14:08 – 14:23 o 3. miesto 2A – 2B
14:24 – 14:39 Finále 1A – 1B

14:45 Vyhodnotenie turnaja

10.12.2019 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
10.12.2019 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
11.12.2019 – Streda – 17:00 – 18:30 – U13 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
12.12.2019 – Štvrtok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
13.12.2019 – Piatok – 17:00 – 18:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
13.12.2019 – Piatok – 18:30 – 20:00 – U13 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
14.12.2019 – Sobota – 10:00 – 11:30 – U13 – Tréning – telocvičňa VTC, Pezinok

15.12.2019 – Nedeľa – 9:00 – 9:25  – U11 – ZHL (ŠH KNOTT Aréna Modra) – Chorvátsky Grob – Šenkvice
15.12.2019 – Nedeľa – 10:00 – 10:25  – U11 – ZHL (ŠH KNOTT Aréna Modra) – Jakubov – Chorvátsky Grob
15.12.2019 – Nedeľa – 10:30 – 10:55  – U11 – ZHL (ŠH KNOTT Aréna Modra) – Chorvátsky Grob – Slovenský Grob

17.12.2019 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
17.12.2019 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
18.12.2019 – Streda – 17:00 – 18:30 – U13 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
20.12.2019 – Piatok – 17:00 – 18:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
20.12.2019 – Piatok – 18:30 – 20:00 – U13 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok

21.12.2019 – 06.01.2020 – TRÉNINGOVÉ PRÁZDNINY 🙂

JANUÁR 2020:

07.01.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
07.01.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
08.01.2020 – Streda – 17:00 – 18:30 – U13 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
09.01.2020 – Štvrtok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
10.01.2020 – Piatok – 17:00 – 18:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
10.01.2020 – Piatok – 18:30 – 20:00 – U13 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok

12.01.2020 – Nedeľa – 8:30 – 15:00  – U11 – Zimná halová liga (ŠH KNOTT Aréna Modra) – 5. hrací deň
12.01.2020 – Nedeľa – od 9:00  – U13 – Turnaj U13 (Tomášov)

14.01.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
14.01.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
15.01.2020 – Streda – 17:00 – 18:30 – U13 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
16.01.2020 – Štvrtok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
17.01.2020 – Piatok – 17:00 – 18:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
17.01.2020 – Piatok – 18:30 – 20:00 – U13 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
18.01.2020 – Sobota – 10:00 – 11:30 – U13 – Tréning – telocvičňa VTC, Pezinok

19.01.2020 – Nedeľa – 8:30 – 15:00  – U11 – Zimná halová liga (ŠH KNOTT Aréna Modra) – 6. hrací deň

21.01.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
21.01.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
22.01.2020 – Streda – 17:00 – 18:30 – U13 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
23.01.2020 – Štvrtok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
24.01.2020 – Piatok – 17:00 – 18:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
24.01.2020 – Piatok – 18:30 – 20:00 – U13 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok

25.01.2020 – Sobota – 9:00 – 13:00 – U8 – Halový turnaj – ŠH Tomášov
Predbežne prihlásené tímy:
MŠK Senec, ŠK Tomášov,  FK Studienka, ŠK Bernolákovo, OŠK Chorvátsky Grob, TJ Malinovo, SSC Fénix Nové Zámky

25.01.2020 – Sobota – 10:00 – 11:30 – U13 – Tréning – telocvičňa VTC, Pezinok

26.01.2020 – Nedeľa – 8:00 – 15:00 – U10 – Turnaj U10 Cup 2020 (Športová hala SLOVNAFT, Vlčie Hrdlo)

28.01.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
28.01.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
29.01.2020 – Streda – 17:00 – 18:30 – U13 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
30.01.2020 – Štvrtok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
31.01.2020 – Piatok – 17:00 – 18:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
31.01.2020 – Piatok – 18:30 – 20:00 – U13 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok

FEBRUÁR 2020:

01.02.2020 – Sobota – 9:00 – 13:00 – U7 – Halový turnaj – ŠH Tomášov
Predbežne prihlásené tímy:
ŠK Igram, FKM Bratislava, OŠK Chorvátsky Grob, MŠKI Petržalka A, MŠKI Petržalka B, TJ Malinovo

01.02.2020 – Sobota – 10:00 – 11:30 – U13 – Tréning – telocvičňa VTC, Pezinok

02.02.2020 – Nedeľa – 8:30 – 15:00  – U11 – Zimná halová liga (ŠH KNOTT Aréna Modra) – 7. hrací deň

04.02.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
04.02.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
05.02.2020 – Streda – 17:00 – 18:30 – U13 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
06.02.2020 – Štvrtok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
07.02.2020 – Piatok – 17:00 – 18:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
07.02.2020 – Piatok – 18:30 – 20:00 – U13 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok

09.02.2020 – Nedeľa – 8:30 – 15:00  – U11 – Zimná halová liga (ŠH KNOTT Aréna Modra) – 8. hrací deň
09.02.2020 – Nedeľa – (čas spresníme)  – U12 – Turnaj U12 Cup 2020 (Športová hala SLOVNAFT, Vlčie Hrdlo)

11.02.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
11.02.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
12.02.2020 – Streda – 17:00 – 18:30 – U13 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
13.02.2020 – Štvrtok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
14.02.2020 – Piatok – 17:00 – 18:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
14.02.2020 – Piatok – 18:30 – 20:00 – U13 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
15.02.2020 – Sobota – 10:00 – 11:30 – U13 – Tréning – telocvičňa VTC, Pezinok

17.02.2020 – 21.02.2020 – JARNÉ PRÁZDNINY 🙂

25.02.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
25.02.2020 – Utorok – 18:00 – 19:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
26.02.2020 – Streda – 17:00 – 18:30 – U13 – Tréning – telocvičňa SOŠ elektrotechnická Rybničná, Rača
27.02.2020 – Štvrtok – 18:00 – 19:30 – U8 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
28.02.2020 – Piatok – 17:00 – 18:30 – U9/U11 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok
28.02.2020 – Piatok – 18:30 – 20:00 – U13 – Tréning – telocvičňa ZŠ Orešie – Grinava, Pezinok

MAREC 2020:

01.03.2020 – Nedeľa – 8:30 – 11:25  – U11 – Zimná halová liga (ŠH KNOTT Aréna Modra) – stretnutia o 13. – 16. miesto
01.03.2020 – Nedeľa – 11:45 – 14:45  – U11 – Zimná halová liga (ŠH KNOTT Aréna Modra) – stretnutia o 9. – 12. miesto

08.03.2020 – Nedeľa – 8:30 – 11:25  – U11 – Zimná halová liga (ŠH KNOTT Aréna Modra) – stretnutia o 5. – 8. miesto
08.03.2020 – Nedeľa – 11:45 – 15:00  – U11 – Zimná halová liga (ŠH KNOTT Aréna Modra) – stretnutia o 1. – 4. miesto a ukončenie ZHL