Výsledky zápasov

September 2020
TJ Rovinka
TJ Rovinka
VS
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
12. septembra 2020 - TBD TBD PMD U8 1.kolo
ŠK Bernolákovo
ŠK Bernolákovo
VS
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
12. septembra 2020 - TBD TBD PMD U8 2.kolo
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
VS
SFC Kalinkovo
SFC Kalinkovo
12. septembra 2020 - TBD TBD PMD U8 3.kolo
June 2020
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
3 - 2
MŠK Iskra Petržalka
MŠK Iskra Petržalka
28. júna 2020 - 11:30 Futbalové ihrisko, Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U13 View Details
ŠK Šenkvice
ŠK Šenkvice
1 - 4
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
27. júna 2020 - 10:00 Futbalové ihrisko, Domovina 55, Šenkvice Prípravný zápas U11 View Details
Atletiko Zálesie
Atletiko Zálesie
3 - 15
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
27. júna 2020 - 10:00 Zálesie Prípravný zápas U8 View Details
Atletiko Zálesie
Atletiko Zálesie
3 - 5
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
27. júna 2020 - 10:00 Zálesie Prípravný zápas U9 View Details
ŠK Bernolákovo
ŠK Bernolákovo
8 - 13
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
25. júna 2020 - 17:30 Hlboká 10/A, Bernolákovo Prípravný zápas U8 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
14 - 2
OFC Vinosady
OFC Vinosady
24. júna 2020 - 18:00 Futbalové ihrisko, Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U11 View Details
ŠK Nová Dedinka
ŠK Nová Dedinka
5 - 7
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
22. júna 2020 - 17:00 Nová Dedinka, Športová Prípravný zápas U9 View Details
ŠK Šenkvice
ŠK Šenkvice
3 - 2
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
20. júna 2020 - 10:30 Futbalové ihrisko, Domovina 55, Šenkvice Prípravný zápas U13 View Details
OŠK Slovenský Grob
OŠK Slovenský Grob
10 - 3
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
17. júna 2020 - 18:00 Futbalové ihrisko, Pri štadióne, Slovenský Grob Prípravný zápas U11 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
15 - 3
FK Vajnory
FK Vajnory
17. júna 2020 - 17:00 Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
3 - 3
ŠK Bernolákovo
ŠK Bernolákovo
14. júna 2020 - 10:00 Futbalové ihrisko, Športová 2, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U13 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
13 - 0
MŠKI Petržalka
MŠKI Petržalka
13. júna 2020 - 9:30 Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U8 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
14 - 4
MŠKI Petržalka
MŠKI Petržalka
13. júna 2020 - 9:30 Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
12 - 8
FK Vajnory
FK Vajnory
13. júna 2020 - 11:30 Futbalové ihrisko, Športová 2, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U11 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
6 - 3
ŠK Šenkvice
ŠK Šenkvice
7. júna 2020 - 11:30 Futbalové ihrisko, Športová 2, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U11 View Details
MŠKI Petržalka Zelení
MŠKI Petržalka Zelení
0 - 6
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
7. júna 2020 - 10:20 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
6 - 0
Senec FA 2
Senec FA 2
7. júna 2020 - 11:00 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
FK Dúbravka
FK Dúbravka
2 - 3
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
7. júna 2020 - 11:40 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
4 - 3
ŠK Vrakuňa 1 
ŠK Vrakuňa 1 
7. júna 2020 - 13:00 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0 - 6
SSC Fénix Nové Zámky
SSC Fénix Nové Zámky
7. júna 2020 - 14:10 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
3 - 3
ŠK Šenkvice
ŠK Šenkvice
6. júna 2020 - 11:00 Futbalové ihrisko, Športová 2, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U13 View Details
May 2020
OŠK Chorvátsky Grob U13
OŠK Chorvátsky Grob U13
1 - 4
OŠK Slovenský Grob U15
OŠK Slovenský Grob U15
31. mája 2020 - 15:30 Futbalové ihrisko, Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U13 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
4 - 15
OŠK Slovenský Grob
OŠK Slovenský Grob
30. mája 2020 - 10:30 Futbalové ihrisko, Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U11 View Details
OŠK Chorvátsky Grob U13
OŠK Chorvátsky Grob U13
1 - 4
OŠK Slovenský Grob U15
OŠK Slovenský Grob U15
24. mája 2020 - 11:30 Futbalové ihrisko, Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U13 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
5 - 6
OŠK Slovenský Grob
OŠK Slovenský Grob
23. mája 2020 - 10:00 Futbalové ihrisko, Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U11 View Details
Marec 2020
Šaštín-Stráže
Šaštín-Stráže
3 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. marca 2020 - 8:30 ŠH Knott Aréna, Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 5
Svätý Jur A
Svätý Jur A
8. marca 2020 - 9:30 ŠH Knott Aréna, Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Slovenský Grob
Slovenský Grob
2 - 6
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. marca 2020 - 10:30 ŠH Knott Aréna, Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
2 - 5
SSC Fénix Nové Zámky
SSC Fénix Nové Zámky
8. marca 2020 - 10:00 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
Senec FA 2
Senec FA 2
2 - 2
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
8. marca 2020 - 10:16 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
FK Dúbravka
FK Dúbravka
1 - 4
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
8. marca 2020 - 10:50 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
5 - 4
NŠK 1922 Bratislava
NŠK 1922 Bratislava
8. marca 2020 - 11:22 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
FKM Stupava
FKM Stupava
4 - 1
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
8. marca 2020 - 11:55 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
SDM Domino BA
SDM Domino BA
10 - 2
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
8. marca 2020 - 12:20 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
1 - 1
ŠK Šenkvice
ŠK Šenkvice
7. marca 2020 - 10:30 Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U13 View Details
Február2020
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 8
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
29. februára 2020 - 8:10 ŠH Prokofievova 2, Petržalka U11 Cup Prokofievova View Details
MŠKI Petržalka
MŠKI Petržalka
5 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
29. februára 2020 - 8:55 ŠH Prokofievova 2, Petržalka U11 Cup Prokofievova View Details
Lamač
Lamač
0 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
29. februára 2020 - 10:10 ŠH Prokofievova 2, Petržalka U11 Cup Prokofievova View Details
Vrakuňa
Vrakuňa
2 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
29. februára 2020 - 7:55 ŠH Malina, Sasinkova 2, Malacky U13 Cup Malacky View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 1
FKM Stupava
FKM Stupava
29. februára 2020 - 9:55 ŠH Malina, Sasinkova 2, Malacky U13 Cup Malacky View Details
Vrakuňa U12
Vrakuňa U12
4 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
29. februára 2020 - 13:15 ŠH Malina, Sasinkova 2, Malacky U13 Cup Malacky View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 1
Záhorská Bystrica
Záhorská Bystrica
29. februára 2020 - 12:10 ŠH Malina, Sasinkova 2, Malacky U13 Cup Malacky View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
1 - 5
NŠK Bratislava
NŠK Bratislava
29. februára 2020 - 11:00 ŠH Prokofievova 2, Petržalka U11 Cup Prokofievova View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
1 - 3
FKM Lamač
FKM Lamač
29. februára 2020 - 11:32 ŠH Malina, Sasinkova 2, Malacky U13 Cup Malacky View Details
ŠK Tomášov
ŠK Tomášov
1 - 4
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
23. februára 2020 - 8:21 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
3 - 2
FK Dúbravka
FK Dúbravka
23. februára 2020 - 9:13 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
MŠK Senec
MŠK Senec
0 - 2
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
23. februára 2020 - 10:05 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
3 - 0
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
23. februára 2020 - 10:57 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
NŠK 1922 Bratislava
NŠK 1922 Bratislava
1 - 2
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
23. februára 2020 - 11:36 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
1 - 2
TJ Malinovo
TJ Malinovo
23. februára 2020 - 12:02 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 3
FKP Dúbravka
FKP Dúbravka
9. februára 2020 - 8:00 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo U12 Cup 2020 View Details
Rusovce
Rusovce
1 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
9. februára 2020 - 9:35 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo U12 Cup 2020 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 5
ŠK Vrakuňa
ŠK Vrakuňa
9. februára 2020 - 10:54 ŠH Slovnaft, Vlčie Hrdlo U12 Cup 2020 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 1
SSC Fénix Nové Zámky
SSC Fénix Nové Zámky
9. februára 2020 - 12:14 ŠH Slovnaft, Vlčie Hrdlo U12 Cup 2020 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
7 - 1
Šenkvice
Šenkvice
2. februára 2020 - 11:45 ŠH Knott Aréna, Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 6
Malinovo
Malinovo
2. februára 2020 - 13:15 ŠH Knott Aréna, Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Ivanka pri Dunaji B
Ivanka pri Dunaji B
1 - 8
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. februára 2020 - 14:15 ŠH Knott Aréna, Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
3 - 2
FKM Bratislava
FKM Bratislava
1. februára 2020 - 9:00 ŠH Tomášov Halový turnaj U7 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
4 - 0
ŠK Igram
ŠK Igram
1. februára 2020 - 10:00 ŠH Tomášov Halový turnaj U7 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
1 - 1
MŠKI Petržalka
MŠKI Petržalka
1. februára 2020 - 11:15 ŠH Tomášov Halový turnaj U7 View Details
PFK Piešťany
PFK Piešťany
4 - 1
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
1. februára 2020 - 12:45 ŠH Tomášov Halový turnaj U7 View Details
Január 2020
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 2
Inter Bratislava
Inter Bratislava
26. januára 2020 - 9:20 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo U10 Cup 2020 View Details
Kalinkovo
Kalinkovo
9 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
26. januára 2020 - 10:24 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo U10 Cup 2020 View Details
FKP Dúbravka Bratislava
FKP Dúbravka Bratislava
3 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
26. januára 2020 - 12:00 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo U10 Cup 2020 View Details
NMŠK 1922 Bratislava
NMŠK 1922 Bratislava
3 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
26. januára 2020 - 13:04 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo U10 Cup 2020 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 3
Šamorín
Šamorín
26. januára 2020 - 13:20 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo U10 Cup 2020 View Details
ŠK Bernolákovo
ŠK Bernolákovo
1 - 0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
25. januára 2020 - 8:10 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
2 - 2
ŠK Tomášov
ŠK Tomášov
25. januára 2020 - 9:10 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
FMK Karlova Ves
FMK Karlova Ves
0 - 1
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
25. januára 2020 - 9:55 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
2 - 0
SSC Fénix Nové Zámky
SSC Fénix Nové Zámky
25. januára 2020 - 11:55 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
1 - 0
FK Studienka
FK Studienka
25. januára 2020 - 13:15 ŠH Tomášov Halový turnaj U8 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
2 - 2
Most pri Bratislave
Most pri Bratislave
18. januára 2020 - 9:00 ŠH Tomášov Halový turnaj U9 View Details
MŠKI Petržalka bieli
MŠKI Petržalka bieli
1 - 2
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
18. januára 2020 - 10:15 ŠH Tomášov Halový turnaj U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
2 - 0
FK Dúbravka
FK Dúbravka
18. januára 2020 - 11:15 ŠH Tomášov Halový turnaj U9 View Details
FA Lafranconi
FA Lafranconi
1 - 5
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
18. januára 2020 - 12:00 ŠH Tomášov Halový turnaj U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0 - 6
Malinovo
Malinovo
18. januára 2020 - 14:00 Halový turnaj U9 View Details
Budmerice
Budmerice
0 - 6
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
12. januára 2020 - 12:15 ŠH Knott Aréna, Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Svätý Jur B
Svätý Jur B
2 - 5
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
12. januára 2020 - 12:45 ŠH Knott Aréna, Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 4
Viničné
Viničné
12. januára 2020 - 14:15 ŠH Knott Aréna, Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 0
Rusovce
Rusovce
12. januára 2020 - 8:00 ŠH Tomášov Turnaj U13 Tomášov View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 0
Voderady
Voderady
12. januára 2020 - 9.00 ŠH Tomášov Turnaj U13 Tomášov View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 6
Karlova Ves
Karlova Ves
12. januára 2020 - 10.00 ŠH Tomášov Turnaj U13 Tomášov View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 2
Bučany
Bučany
12. januára 2020 - 12.00 ŠH Tomášov Turnaj U13 Tomášov View Details
December 2019
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 2
Šenkvice
Šenkvice
15. decembra 2019 - 9:00 ŠH Knott Aréna Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Jakubov
Jakubov
0 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
15. decembra 2019 - 10:00 ŠH Knott Aréna Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 4
Slovenský Grob
Slovenský Grob
15. decembra 2019 - 10:30 ŠH Knott Aréna Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0 - 6
Slovan Galanta
Slovan Galanta
14. decembra 2019 - 9:00 ŠH Galanta, Kpt. Nálepku 737/33 Halový turnaj U9 v Galante View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
2 - 3
DAC Dunajská Streda
DAC Dunajská Streda
14. decembra 2019 - 9:50 ŠH Galanta, Kpt. Nálepku 737/33 Halový turnaj U9 v Galante View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
2 - 0
PŠC Pezinok
PŠC Pezinok
14. decembra 2019 - 11:15 ŠH Galanta, Kpt. Nálepku 737/33 Halový turnaj U9 v Galante View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
4 - 1
ŠK Bernolákovo
ŠK Bernolákovo
14. decembra 2019 - 12:35 ŠH Galanta, Kpt. Nálepku 737/33 Halový turnaj U9 v Galante View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4 - 0
NŠK 1922 Bratislava
NŠK 1922 Bratislava
8. decembra 2019 - 8:48 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo Winter Cup 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 3
ŠK Žolík Malacky
ŠK Žolík Malacky
8. decembra 2019 - 10:24 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo Winter Cup 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 3
FKM Nové Zámky
FKM Nové Zámky
8. decembra 2019 - 11:28 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo Winter Cup 2019 View Details
SDM Domino Bratislava B
SDM Domino Bratislava B
0 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. decembra 2019 - 12:32 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo Winter Cup 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 5
Slovenský Grob
Slovenský Grob
8. decembra 2019 - 13:52 ŠH Slovnaft, Vlčie hrdlo Winter Cup 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4 - 2
Bošáca
Bošáca
7. decembra 2019 - 8:40 ŠH Matchpoint, Trebatice Magna Energia Cup 2019 View Details
Svätý Jur
Svätý Jur
4 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
7. decembra 2019 - 9:20 ŠH Matchpoint, Trebatice Magna Energia Cup 2019 View Details
CFM JA Trebatice
CFM JA Trebatice
5 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
7. decembra 2019 - 10:00 ŠH Matchpoint, Trebatice Magna Energia Cup 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 7
FC Petržalka
FC Petržalka
7. decembra 2019 - 10:40 ŠH Matchpoint, Trebatice Magna Energia Cup 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 2
Zvončín
Zvončín
7. decembra 2019 - 12:00 ŠH Matchpoint, Trebatice Magna Energia Cup 2019 View Details
Myjava
Myjava
5 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
7. decembra 2019 - 11:20 ŠH Matchpoint, Trebatice Magna Energia Cup 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 2
Svätý Jur
Svätý Jur
1. decembra 2019 - 9:00 ŠH Knott Aréna Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Vištuk
Vištuk
0 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1. decembra 2019 - 10:00 ŠH Knott Aréna Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 2
PŠC Pezinok
PŠC Pezinok
1. decembra 2019 - 10:30 ŠH Knott Aréna Modra Zimná halová liga 19/20 View Details
November 2019
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
1 - 2
SDM Domino 2
SDM Domino 2
30. novembra 2019 - 8:45 ŠH Tomášov Halový Turnaj U9 View Details
FK Slovan Levice
FK Slovan Levice
1 - 3
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
30. novembra 2019 - 9:30 ŠH Tomášov Halový turnaj U9 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
1 - 1
SSC Fénix Nové Zámky
SSC Fénix Nové Zámky
30. novembra 2019 - 11:30 ŠH Tomášov Halový turnaj U9 View Details
FK Dúbravka
FK Dúbravka
0 - 2
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
30. novembra 2019 - 12:45 ŠH Tomášov Halový turnaj U9 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 2
SDM Domino 1
SDM Domino 1
30. novembra 2019 - 13:55 ŠH Tomášov Halový turnaj U9 o 3.miesto View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 6
Svätý Jur
Svätý Jur
19. novembra 2019 - 18:00 SOŠ, Rybničná, Rača Prípravný zápas U8 View Details
Galanta
Galanta
0 - 10
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10. novembra 2019 - 10:00 Galanta, Kpt. Nálepku 737/33 Prípravný zápas U9 Príprava U9 View Details
Miloslavov
Miloslavov
4 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3. novembra 2019 - 13:30 Športová 1, Miloslavov - Alžbetin Dvor V. liga Seniori S5A 13. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 0
Mariathal Bratislava
Mariathal Bratislava
3. novembra 2019 - 10:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 10. kolo View Details
October 2019
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 5
Igram
Igram
27. októbra 2019 - 14:00 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 12. kolo View Details
Vajnory
Vajnory
2 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
27. októbra 2019 - 11:00 Pri struhe 40, Vajnory MZM U13 9. kolo View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
4 - 2
ŠK Vrakuňa B
ŠK Vrakuňa B
27. októbra 2019 - 10:00 Športová, Chorvátsky Grob PMC2 U9 8.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
19 - 0
Pezinok - Cajla
Pezinok - Cajla
26. októbra 2019 - 13:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PRPK U11 8. kolo View Details
Nová Dedinka
Nová Dedinka
3 - 7
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
26. októbra 2019 - 9:30 Športová, Nová Dedinka PMD U8 10.kolo View Details
Zálesie
Zálesie
3 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
26. októbra 2019 - 10:15 Športová, Nová Dedinka PMD U8 11.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 4
Malinovo
Malinovo
26. októbra 2019 - 11:00 Športová, Nová Dedinka PMD U8 12.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8 - 3
Bernolákovo
Bernolákovo
24. októbra 2019 - 16:45 Športová, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U8 View Details
Svätý Jur
Svätý Jur
10 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
20. októbra 2019 - 9:00 Športová 1, Svätý Jur PRPK U11 7. kolo View Details
ŠKO Miloslavov
ŠKO Miloslavov
2 - 5
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
20. októbra 2019 - 10:00 Športová ulica, Miloslavov PMC2 U9 5.kolo View Details
Iskra Petržalka
Iskra Petržalka
5 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
19. októbra 2019 - 10:30 Budatínska 57, Petržalka V. liga Seniori S5A 11. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 11
Iskra Petržalka
Iskra Petržalka
19. októbra 2019 - 11:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 8. kolo View Details
TJ Rovinka
TJ Rovinka
6 - 2
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
19. októbra 2019 - 10:45 Športová, Rovinka PMC2 U9 7.kolo View Details
Svätý Jur
Svätý Jur
6 - 4
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
17. októbra 2019 - 17:00 Svätý Jur, Športová 1 Prípravný zápas U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 5
Nová Dedinka
Nová Dedinka
13. októbra 2019 - 15:30 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 10. kolo View Details
FA Lafranconi
FA Lafranconi
1 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
13. októbra 2019 - 10:00 Areál FA Lafranconi, Nábrežie L. Svobodu 9, Bratislava MZM U13 7. kolo View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
7 - 1
ŠK Nová Dedinka
ŠK Nová Dedinka
13. októbra 2019 - 10:00 Športová, Chorvátsky Grob PMC2 U9 6.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 7
Tomášov B
Tomášov B
12. októbra 2019 - 11:00 Športová 2, Chorvátsky Grob PRPK U11 6. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
11 - 1
Nová Dedinka
Nová Dedinka
12. októbra 2019 - 10:00 Športová 1, Malinovo PMD U8 7.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 2
Zálesie
Zálesie
12. októbra 2019 - 10:45 Športová 1, Malinovo PMD U8 8.kolo View Details
Malinovo
Malinovo
3 - 5
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
12. októbra 2019 - 11:30 Športová 1, Malinovo PMD U8 9.kolo View Details
Slovenský Grob
Slovenský Grob
1 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
6. októbra 2019 - 10:00 Futbalové ihrisko, Slovenský Grob PRPK U11 5. kolo View Details
Inter Bratislava B
Inter Bratislava B
6 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
5. októbra 2019 - 17:00 Nová 11, Stupava V. liga Seniori S5A 9. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 14
Ružinov Bratislava
Ružinov Bratislava
5. októbra 2019 - 16:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 6. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 11
Pezinok U10
Pezinok U10
2. októbra 2019 - 17:00 Športová 2, Chorvátsky Grob Príprava U11 View Details
Tomášov
Tomášov
3 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
29. septembra 2019 - 13:30 Futbalové ihrisko, Tomášov MZM U13 5. kolo View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
10 - 3
MŠK Kráľová pri Senci
MŠK Kráľová pri Senci
29. septembra 2019 - 10:00 Športová, Chorvátsky Grob PMC2 U9 4.kolo View Details
Nová Dedinka
Nová Dedinka
2 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
28. septembra 2019 - 12:30 Zálesie PMD U8 4.kolo View Details
Zálesie
Zálesie
4 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
28. septembra 2019 - 13:15 Zálesie PMD U8 5.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 3
Malinovo
Malinovo
28. septembra 2019 - 14:00 Zálesie PMD U8 6.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10 - 4
Limbach
Limbach
28. septembra 2019 - 11:00 Športová 2, Chorvátsky Grob PRPK U11 3. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 2
Krasňany Bratislava
Krasňany Bratislava
28. septembra 2019 - 16:00 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 8. kolo View Details
Atletiko Zálesie
Atletiko Zálesie
4 - 13
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
26. septembra 2019 - 17:30 Zálesie PMC2 U9 9.kolo View Details
Malinovo
Malinovo
0 - 6
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
25. septembra 2019 - 17:00 Športová 324, Malinovo MZM U13 13. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 4
Malinovo
Malinovo
22. septembra 2019 - 16:00 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 7. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 6
FKM Devínska Nová Ves
FKM Devínska Nová Ves
22. septembra 2019 - 11:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 4. kolo View Details
Dunajská Lužná
Dunajská Lužná
1 - 17
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
21. septembra 2019 - 9:30 Športová 749/1, Dunajská Lužná PMC2 U9 3.kolo View Details
FK Slovan Most pri Bratislave
FK Slovan Most pri Bratislave
0 - 7
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
19. septembra 2019 - 17:30 Športová 459, Most pri Bratislave PMC2 U9 10.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 4
Záhorská Bystrica
Záhorská Bystrica
18. septembra 2019 - 17:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 12. kolo View Details
Bernolákovo
Bernolákovo
11 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
18. septembra 2019 - 17:30 Areál PTŠ, Svätoplukova 38, Bernolákovo Príprava U11 View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
10 - 4
FKM Devínska Nová ves
FKM Devínska Nová ves
15. septembra 2019 - 9:00 Športová, Chorvátsky Grob PMC2 U9 2.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 5
Devínska Nová Ves B
Devínska Nová Ves B
15. septembra 2019 - 16:30 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 6. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 1
Dúbravka
Dúbravka
15. septembra 2019 - 11:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 3. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
6 - 2
Nová Dedinka
Nová Dedinka
14. septembra 2019 - 9:30 Športová, Chorvátsky Grob PMD U8 1.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 5
Zálesie
Zálesie
14. septembra 2019 - 10:15 Športová, Chorvátsky Grob PMD U8 2.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 9
Malinovo
Malinovo
14. septembra 2019 - 11:00 Športová, Chorvátsky Grob PMD U8 3.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
12 - 1
Viničné
Viničné
14. septembra 2019 - 13:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PRPK U11 2. kolo View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
4 - 2
TJ Malinovo
TJ Malinovo
12. septembra 2019 - 18:00 Športová, Chorvátsky Grob PMC2 U9 11.kolo View Details
Grinavský futbalový klub
Grinavský futbalový klub
0 - 21
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
12. septembra 2019 - 18:00 Myslenická 3, Pezinok - Grinava PRPK U11 9. kolo View Details
Rovinka
Rovinka
2 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. septembra 2019 - 9:00 Športová 443, Rovinka MZM U13 2. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10 - 7
Kráľová pri Senci
Kráľová pri Senci
7. septembra 2019 - 10:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PRPK U11 1. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 4
Mariathal Bratislava
Mariathal Bratislava
7. septembra 2019 - 16:30 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 5. kolo View Details
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
6 - 3
Bernolákovo
Bernolákovo
5. septembra 2019 - 17:30 Športová, Chorvátsky Grob Príprava U9 View Details
Lamač Bratislava
Lamač Bratislava
7 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4. septembra 2019 - 17:00 Futbalové ihrisko, Lamač MZM U13 11. kolo View Details
Slovenský Grob
Slovenský Grob
23 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4. septembra 2019 - 18:00 Futbalové ihrisko, Slovenský Grob Príprava U11 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 0
Kráľová pri Senci
Kráľová pri Senci
1. septembra 2019 - 17:00 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 4. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 8
Stupava B
Stupava B
1. septembra 2019 - 13:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 1. kolo View Details
August 2019
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
6 - 11
Galanta
Galanta
30. augusta 2019 - 17:30 Športová 2, Chorvátsky Grob Príprava U11 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
16 - 3
Limbach
Limbach
28. augusta 2019 - 17:30 Športová 2, Chorvátsky Grob Príprava U11 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 7
Jarovce Bratislava
Jarovce Bratislava
25. augusta 2019 - 17:00 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 3. kolo View Details
Hrubý Šúr
Hrubý Šúr
4 - 4
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
18. augusta 2019 - 17:00 Hrubý Šúr 365 V. liga Seniori S5A 2. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 6
Záhorská Bystrica
Záhorská Bystrica
11. augusta 2019 - 17:30 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 1. kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
5 - 3
Viničné
Viničné
4. augusta 2019 - 17:00 Športová 2, Chorvátsky Grob Príprava View Details
July 2019
Častá
Častá
7 - 4
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
28. júla 2019 - 18:00 Futbalové ihrisko, Častá Príprava View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
5 - 0
Veľký Grob
Veľký Grob
22. júna 2019 - 11:55 Slovenský Grob Grob Cup 2019 U8 View Details
Slovenský Grob
Slovenský Grob
2 - 6
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
22. júna 2019 - 11:05 Slovenský Grob Grob Cup 2019 U8 View Details
Slovenský Grob
Slovenský Grob
12 - O
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
22. júna 2019 - 10:15 Slovenský Grob Grob Cup 2019 U9 View Details
Veľký Grob
Veľký Grob
0 - 14
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
22. júna 2019 - 11:30 Slovenský Grob Grob Cup 2019 U9 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10 - 2
Veľký Grob
Veľký Grob
22. júna 2019 - 10:15 Slovenský Grob Grob Cup 2019 U11 View Details
Slovenský Grob
Slovenský Grob
9 - 6
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
22. júna 2019 - 11:05 Slovenský Grob Grob Cup 2019 U11 View Details
Nová Dedinka
Nová Dedinka
6 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
9. júna 2019 - 17:30 Športová 3, Nová Dedinka V. liga Seniori S5A View Details
Malinovo
Malinovo
8 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
9. júna 2019 - 11:15 Malinovo PMC2 U9 19. kolo
Hrubý Šúr
Hrubý Šúr
2 - 16
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. júna 2019 - 10:00 Hrubý Šúr 365 PRSC U11 View Details
Zálesie
Zálesie
1 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. júna 2019 - 9:35 Hlboká 10/A, Bernolákovo Prípravný turnaj U8 Dni Obce Bernolákovo 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4 - 4
Vrakuňa
Vrakuňa
8. júna 2019 - 9:55 Hlboká 10/A, Bernolákovo Prípravný turnaj U8 Dni Obce Bernolákovo 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
7 - 1
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
8. júna 2019 - 10:35 Hlboká 10/A, Bernolákovo Prípravný turnaj U8 Dni Obce Bernolákovo 2019 View Details
Bernolákovo
Bernolákovo
8 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. júna 2019 - 11:15 Hlboká 10/A, Bernolákovo Prípravný turnaj U8 Dni Obce Bernolákovo 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
6 - 3
Nová Dedinka
Nová Dedinka
8. júna 2019 - 12:25 Hlboká 10/A, Bernolákovo Prípravný turnaj U8 Dni Obce Bernolákovo 2019 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
6 - 1
Kaplna
Kaplna
8. júna 2019 - 13:45 Hlboká 10/A, Bernolákovo Prípravný turnaj U8 Dni Obce Bernolákovo 2019 View Details
FK Terchová
FK Terchová
2 - 5
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
8. júna 2019 - Terchová Starí páni View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 0
Scorpions
Scorpions
2. júna 2019 - 14:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
6 - 4
Bernolákovo
Bernolákovo
1. júna 2019 - 13:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PRSC U11 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4 - 0
Devínska Nová Ves
Devínska Nová Ves
1. júna 2019 - 17:30 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A View Details
Zálesie
Zálesie
3 - 6
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1. júna 2019 - 10:00 Zálesie PMD U8 22.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
15 - 1
Bernolákovo
Bernolákovo
1. júna 2019 - 10:45 Zálesie PMD U8 23.kolo View Details
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
4 - 5
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1. júna 2019 - 11:30 Zálesie PMD U8 24.kolo View Details
Kráľová pri Senci
Kráľová pri Senci
3 - 8
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
29. mája 2019 - 17:30 Sigotka 326, Kráľová pri Senci PRSC U11 View Details
Miloslavov
Miloslavov
1 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
26. mája 2019 - 17:00 Športová, Alžbetin dvor 1374, Miloslavov V. liga Seniori S5A View Details
Domino
Domino
1 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
26. mája 2019 - 14:00 Mamateova 4, Bratislava MZM U13 View Details
Šamorín
Šamorín
10 - 5
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
25. mája 2019 - 09:00 Športová 450/29, Šamorín PRSC U11 View Details
Zálesie
Zálesie
6 - 13
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
25. mája 2019 - 8:30 Hlboká 10/A, Bernolákovo PMD U8 19.kolo View Details
Bernolákovo
Bernolákovo
9 - 5
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
25. mája 2019 - 09:15 Hlboká 10/A, Bernolákovo PMD U8 20.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
18 - 1
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
25. mája 2019 - 10:00 Hlboká 10/A, Bernolákovo PMD U8 21.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 0
Kráľová pri Senci
Kráľová pri Senci
19. mája 2019 - 17:00 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 1
Inter Bratislava D
Inter Bratislava D
19. mája 2019 - 14:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 1
Dunajská Lužná
Dunajská Lužná
18. mája 2019 - 13:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PRSC U11 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 2
Nová Dedinka
Nová Dedinka
18. mája 2019 - 9:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PMC2 U9 16.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10 - 7
Zálesie
Zálesie
12. mája 2019 - 10:00 Športová, Chorvátsky Grob PMD U8 16.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
5 - 1
Bernolákovo
Bernolákovo
12. mája 2019 - 10:45 Športová, Chorvátsky Grob PMD U8 17.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
12 - 2
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
12. mája 2019 - 11:30 Športová, Chorvátsky Grob PMD U8 18.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
5 - 3
Malinovo
Malinovo
11. mája 2019 - 13:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PRSC U11 View Details
Krasňany
Krasňany
1 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
11. mája 2019 - 10:30 Pekná cesta 1968, Bratislava - Rača V. liga Seniori S5A View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 3
Iskra Petržalka B
Iskra Petržalka B
11. mája 2019 - 13:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PMC2 U9 18.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 17
Bernolákovo
Bernolákovo
10. mája 2019 - 18:00 Športová 2, Chorvátsky Grob PMC2 U9 14.kolo View Details
Kráľová pri Senci
Kráľová pri Senci
5 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. mája 2019 - 10:30 Pri Čiernej vode 428, Kráľová pri Senci MZM U13 View Details
Bernolákovo
Bernolákovo
16 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. mája 2019 - 9:30 Hlboká 10, Bernolákovo PMC2 U9 21.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 3
Hrubý Šúr
Hrubý Šúr
5. mája 2019 - 17:00 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 7
MŠK Senec
MŠK Senec
- 14:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 6
Lamač
Lamač
1. mája 2019 - 14:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 View Details
Dunajská Lužná
Dunajská Lužná
3 - 6
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1. mája 2019 - 11:00 Športová 1, Dunajská Lužná PMC2 U9 20.kolo View Details
April 2019
Malinovo
Malinovo
1 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
28. apríla 2019 - 17:00 Športová 1, Malinovo V. liga Seniori S5A View Details
Zálesie
Zálesie
4 - 16
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
27. apríla 2019 - 12:00 Vajnorská 6, Ivanka pri Dunaji PMD U8 13.kolo View Details
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
0 - 19
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
27. apríla 2019 - 13:30 Vajnorská 6, Ivanka pri Dunaji PMD U8 15.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 6
Tomášov
Tomášov
27. apríla 2019 - 13:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PRSC U11 View Details
Bernolákovo
Bernolákovo
6 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
27. apríla 2019 - 12:45 Vajnorská 6, Ivanka pri Dunaji PMD U8 14.kolo View Details
Vajnory
Vajnory
6 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
24. apríla 2019 - 17:00 Široká 31,Vajnory MZM U13 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 1
Igram
Igram
21. apríla 2019 - 17:00 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 1
Hrubý Šúr
Hrubý Šúr
17. apríla 2019 - 17:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 View Details
Slovenský Grob
Slovenský Grob
2 - 5
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
15. apríla 2019 - 18:00 Slovenský Grob Priateľský zápas Starí páni View Details
Most pri Bratislave
Most pri Bratislave
8 - 5
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
14. apríla 2019 - 09:30 Športová 459, Most pri Bratislave PRSC U11 View Details
Hamuliakovo
Hamuliakovo
2 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
13. apríla 2019 - 16:30 Futbalové ihrisko, Hamuliakovo 249 V. liga Seniori S5A View Details
Iskra Petržalka B
Iskra Petržalka B
3 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
13. apríla 2019 - 9:00 Budatínska 57, Petržalka MZM U13 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 8
Malinovo
Malinovo
13. apríla 2019 - 9:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PMC2 U9 12.kolo View Details
Iskra Petržalka B
Iskra Petržalka B
1 - 4
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
7. apríla 2019 - 10:30 Budatínska 61, Bratislava - Petržalka PMC2 U9 11.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 1
Záhorská Bystrica
Záhorská Bystrica
7. apríla 2019 - 16:30 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 2
Dúbravka
Dúbravka
7. apríla 2019 - 14:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 1
Nová Dedinka
Nová Dedinka
6. apríla 2019 - 13:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PRSC U11 View Details
Jarovce
Jarovce
2 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
31. marca 2019 - 15:00 Ovocná 17, Jarovce V. liga Seniori S5A View Details
Tomášov
Tomášov
1 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
31. marca 2019 - 14:50 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 2
Kalinkovo
Kalinkovo
31. marca 2019 - 15:30 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U8 View Details
Senec U9 C
Senec U9 C
4 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
31. marca 2019 - 16:20 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
5 - 7
Galanta
Galanta
31. marca 2019 - 17:00 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U8 View Details
FKP Dúbravka
FKP Dúbravka
2 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
31. marca 2019 - 17:40 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U8 View Details
Devínska Nová Ves
Devínska Nová Ves
3 - 3 (4:3 pk)
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
31. marca 2019 - 18:10 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
5 - 4
Dunajská Lužná
Dunajská Lužná
30. marca 2019 - 10:30 Športová 2, Chorvátsky Grob PMC2 U9 13.kolo View Details
Limbach
Limbach
3 - 4
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
30. marca 2019 - 10:00 Futbalové ihrisko, Limbach Prípravný zápas U11 View Details
Vrakuňa
Vrakuňa
7 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
27. marca 2019 - 17:30 Dvojkrížna 1, Bratislava MZM U13
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 1
Iskra Petržalka
Iskra Petržalka
24. marca 2019 - 15:00 Športová 2, Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 6
Nová Dedinka
Nová Dedinka
24. marca 2019 - 10:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 View Details
Galanta
Galanta
8 - 24
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
24. marca 2019 - 9:30 štadión Galanta, Kpt. Nálepku 740/4 Prípravný zápas U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4 - 6
Pezinok
Pezinok
22. marca 2019 - 17:00 Športová 2, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U9 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 3
Limbach
Limbach
20. marca 2019 - 16:30 Športová 2, Chorvátsky Grob Prípravný zápas U11 View Details
FK Dúbravka
FK Dúbravka
6 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
17. marca 2019 - 15:00 K horárskej studni 29, Bratislava V. liga Seniori S5A View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 7
Čunovo
Čunovo
17. marca 2019 - 10:00 Športová 2, Chorvátsky Grob MZM U13 View Details
Senec
Senec
3 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
17. marca 2019 - 10:20 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4 - 2
Nová Dedinka
Nová Dedinka
17. marca 2019 - 11:30 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
Rača B
Rača B
1 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
17. marca 2019 - 12:10 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
MŠKI Petržalka
MŠKI Petržalka
2 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
17. marca 2019 - 12:50 Športová 11, Réca Prípravný turnaj U9 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4 - 2
Inter Bratislava
Inter Bratislava
17. marca 2019 - 14:00 Futbalové ihrisko, Reca Turnaj v Reci View Details
Slovenský Grob
Slovenský Grob
12 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
16. marca 2019 - 14:00 Ku štadiónu, Futbalové ihrisko Slovenský Grob, Prípravný zápas U9 View Details
Slovenský Grob
Slovenský Grob
1 - 21
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
13. marca 2019 - 17:30 Pri Štadióne, Slovenský Grob Prípravný zápas U8 View Details
Slovan Častá
Slovan Častá
2 - 4
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10. marca 2019 - 14:00 Futbalové ihrisko, Častá Prípravný zápas View Details
Záhoran Jakubov
Záhoran Jakubov
7 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10. marca 2019 - 13:00 - 13:40 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 FINÁLE View Details
Limbach
Limbach
0 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
9. marca 2019 - 10:30 ŠH SOŠ, Komenského 2758/41, Pezinok Halový turnaj U8 View Details
Pezinok
Pezinok
0 - 8
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
9. marca 2019 - 11:50 ŠH SOŠ, Komenského 2758/41, Pezinok Halový turnaj U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
6 - 0
Slovenský Grob
Slovenský Grob
9. marca 2019 - 11:10 ŠH SOŠ, Komenského 2758/41, Pezinok Halový turnaj U8 View Details
Čataj
Čataj
2 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3. marca 2019 - 14:00 Futbalové ihrisko, Čataj Prípravný zápas View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 4
Slovenský Grob
Slovenský Grob
24. februára 2019 - 10:00 Štadión Rapid, Hrachová 974/4, Bratislava Zimný turnaj seniori View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 2
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
17. februára 2019 - 14:00 Štadión Rapid, Hrachová 974/4, Bratislava Zimný turnaj seniori View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4 - 3
Inter Bratislava
Inter Bratislava
10. februára 2019 - 12:30 ZŠ Svätý .Jur, Kollárova 2 Turnaj v Sv.Juri View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 2
FA LaFranconi
FA LaFranconi
10. februára 2019 - 13:30 ZŠ Svätý .Jur, Kollárova 2 Turnaj v Sv.Juri View Details
Rača
Rača
8 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10. februára 2019 - 14:00 ZŠ Svätý .Jur, Kollárova 2 Turnaj v Sv.Juri View Details
Janíky
Janíky
9 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10. februára 2019 - 16:00 Štadión Rapid, Hrachová 974/4, Bratislava Zimný turnaj seniori View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
24 - 0
Modra
Modra
3. februára 2019 - 13:30 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10 - 0
Limbach
Limbach
3. februára 2019 - 08:30 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10 - 5
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
3. februára 2019 - 11:30 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
Malinovo
Malinovo
3 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3. februára 2019 - 10:00 Štadión Rapid, Hrachová 974/4, Bratislava Zimný turnaj seniori View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4 - 0
FCL Devínska Nová Ves
FCL Devínska Nová Ves
2. februára 2019 - 7:45 ŠH Prokofievova 2, Petržalka Halový turnaj U8 View Details
SFC Kalinkovo
SFC Kalinkovo
1 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. februára 2019 - 10:15 ŠH Prokofievova 2, Petržalka Halový turnaj U8 View Details
MŠKI Petržalka
MŠKI Petržalka
1 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. februára 2019 - 9:15 ŠH Prokofievova 2, Petržalka Halový turnaj U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
4 - 0
SDM Domino
SDM Domino
2. februára 2019 - 12:00 ŠH Prokofievova 2, Petržalka Halový turnaj U8 View Details
Slovenský Grob
Slovenský Grob
1 - 4
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
27. januára 2019 - 09:50 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
18 - 1
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
27. januára 2019 - 11:50 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
11 - 0
Pezinok Cajla B
Pezinok Cajla B
27. januára 2019 - 13:10 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
Limbach
Limbach
0 - 5
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
27. januára 2019 - 14:30 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
TJ Jarovce
TJ Jarovce
2 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
20. januára 2019 - 7.45 ŠH Malina , Malacky Turnaj U13 Cup View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 2
MFK Záhorská Bystrica
MFK Záhorská Bystrica
20. januára 2019 - 9:15 ŠH Malina, Malacky Turnaj U13 CUP View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 0
DSC Orechová Potôň
DSC Orechová Potôň
20. januára 2019 - 10:15 ŠH Malina, Malacky Turnaj U13 Cup View Details
Bernolákovo
Bernolákovo
7 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
20. januára 2019 - 16:00 Štadión Rapid, Hrachová 974/4, Bratislava Zimný turnaj seniori View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 5
Tomášov
Tomášov
20. januára 2019 - 12:00 ŠH Malina, Malacky Turnaj U13 CUP View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 4
FKP Dúbravka U10
FKP Dúbravka U10
13. januára 2019 - 09:30 ZŠ Svätý .Jur, Kollárova 2 Turnaj Rača View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 3
FA LaFranconi
FA LaFranconi
13. januára 2019 - 10:30 ZŠ Svätý .Jur, Kollárova 2 Turnaj Rača View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
3 - 1
FK Rača U10
FK Rača U10
13. januára 2019 - 11:00 ZŠ Svätý .Jur, Kollárova 2 Turnaj Rača View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 1
ŠK Bernolákovo
ŠK Bernolákovo
12. januára 2019 - 7:45 ŠH Prokofievova 2, Petržalka Halový turnaj U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 0
SDM Domino
SDM Domino
12. januára 2019 - 9:15 ŠH Prokofievova 2, Petržalka Halový turnaj U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 6
DSC Orechová Potôň
DSC Orechová Potôň
12. januára 2019 - 10:15 ŠH Prokofievova 2, Petržalka Halový turnaj U8 View Details
Iskra Petržalka
Iskra Petržalka
0 - 0 (3:2 pk)
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
12. januára 2019 - 11:30 ŠH Prokofievova 2, Petržalka Halový turnaj U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 6
Senec
Senec
9. decembra 2018 - 8:00 Športová hala v Pezinku Turnaj v Pezinku View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 5
PŠC Pezinok
PŠC Pezinok
9. decembra 2018 - 8:30 Športová hala v Pezinku Turnaj v Pezinku View Details
ŠK Slovan Bratislava
ŠK Slovan Bratislava
1 - 8
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. decembra 2018 - 12:40 ŠH Galanta, Kpt. Nálepku 737/33 Halový turnaj U8 View Details
Senec
Senec
1 - 6
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. decembra 2018 - 11:30 ŠH Galanta, Kpt. Nálepku 737/33 Halový turnaj U8 View Details
DAC Dunajská Streda
DAC Dunajská Streda
6 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. decembra 2018 - 10:30 ŠH Galanta, Kpt. Nálepku 737/33 Halový turnaj U8 View Details
Galanta
Galanta
1 - 9
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8. decembra 2018 - 9:30 ŠH Galanta, Kpt. Nálepku 737/33 Halový turnaj U8 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 0
Inter Bratislava
Inter Bratislava
2. decembra 2018 - 09:25 Šport. hala SLOVNAFT, Vlčie Hrdlo 50 Turnaj U11 View Details
MFK Skalica
MFK Skalica
5 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. decembra 2018 - 10:33 Šport. hala SLOVNAFT, Vlčie Hrdlo 50 Turnaj U11 View Details
Duslo Šaľa
Duslo Šaľa
2 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. decembra 2018 - 12:15 Šport. hala SLOVNAFT, Vlčie Hrdlo 50 Turnaj U11 View Details
Miloslavov
Miloslavov
0 - 4
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. decembra 2018 - 13:38 Šport. hala SLOVNAFT, Vlčie Hrdlo 50 Turnaj U11 View Details
Nová Dedinka
Nová Dedinka
1 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. decembra 2018 - 8:19 ŠH Pezinok Turnaj pre Radosť U13 View Details
MŠK Senec
MŠK Senec
6 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. decembra 2018 - 9:10 ŠH Pezinok Turnaj pre Radosť U13 View Details
Vrakuňa
Vrakuňa
0 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. decembra 2018 - 9:44 ŠH Pezinok Turnaj pre Radosť U13 View Details
Záhorská Bystrica
Záhorská Bystrica
2 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. decembra 2018 - 10:35 ŠH Pezinok Turnaj pre Radosť U13 View Details
Kalinkovo
Kalinkovo
1 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2. decembra 2018 - 11:26 ŠH Pezinok Turnaj pre Radosť U13 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 7
FFC Komárom
FFC Komárom
2. decembra 2018 - 14:15 Šport. hala SLOVNAFT, Vlčie Hrdlo 50 Turnaj U11 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 3
Horné Saliby
Horné Saliby
2. decembra 2018 - 15:30 Šport. hala SLOVNAFT, Vlčie Hrdlo 50 Turnaj U11 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 1
Miloslavov
Miloslavov
25. novembra 2018 - 09:10 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
19 - 0
Modra
Modra
25. novembra 2018 - 11:10 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
Záhoran Jakubov
Záhoran Jakubov
6 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
25. novembra 2018 - 13:10 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
7 - 1
Ivanka pri Dunaji
Ivanka pri Dunaji
25. novembra 2018 - 13:50 Športová hala v Modre Zimná halová liga 18/19 View Details
Fomat Martin
Fomat Martin
8 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
18. novembra 2018 - 10:20 Futbalové ihrisko, Reca Turnaj v Reci View Details
Senec
Senec
10 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
18. novembra 2018 - 11:10 Futbalové ihrisko, Reca Turnaj v Reci View Details
Inter Bratislava
Inter Bratislava
7 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
18. novembra 2018 - 11:50 Futbalové ihrisko, Reca Turnaj v Reci View Details
Iskra Petržalka
Iskra Petržalka
3 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
18. novembra 2018 - 12:10 Futbalové ihrisko, Reca Turnaj v Reci View Details
Senec B
Senec B
5 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
18. novembra 2018 - 12:30 Futbalové ihrisko, Reca Turnaj v Reci View Details
SK Zašová
SK Zašová
2 - 0
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
17. novembra 2018 - 10:00 Púchov Turnaj Púchov View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 5
Banská Bystrica
Banská Bystrica
17. novembra 2018 - 10:57 Púchov Turnaj Púchov View Details
Duslo Šaľa
Duslo Šaľa
3 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
17. novembra 2018 - 11:54 Púchov Turnaj Púchov View Details
Karlova Ves
Karlova Ves
6 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
17. novembra 2018 - 12:51 Púchov Turnaj Púchov View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 2
FK Dúbravka
FK Dúbravka
17. novembra 2018 - 13:58 Púchov Turnaj Púchov View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
2 - 1
Inter Bratislava
Inter Bratislava
17. novembra 2018 - 14:50 Púchov Turnaj Púchov View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
12 - 4
Slovenský Grob
Slovenský Grob
14. novembra 2018 - 19:00 Športová hala v Bernolákove Prípravný zápas View Details
Limbach
Limbach
4 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10. novembra 2018 - 10:00 Futbalové ihrisko, Limbach Prípravný zápas View Details
PŠC Pezinok
PŠC Pezinok
5 - 2
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
10. novembra 2018 - 11:30 Futbalové ihrisko, Limbach Prípravný zápas View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
8 - 26
FK Rača
FK Rača
- 11:30 Športová 2, Chorvátsky Grob Prípravný zápas View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
0 - 2
Nová Dedinka
Nová Dedinka
4. novembra 2018 - 13:30 - 15:30 Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 13.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 0
Domino B
Domino B
4. novembra 2018 - 10:30 - 12:30 Chorvátsky Grob MZM U13 11.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
22 - 0
Hrubý Šúr
Hrubý Šúr
28. októbra 2018 - 13:30 - 15:00 Chorvátsky Grob U11 9.kolo View Details
Devínska Nová Ves B
Devínska Nová Ves B
4 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
27. októbra 2018 - 14:00 - 16:00 Devínska Nová Ves V. liga Seniori S5A 12.kolo View Details
Nová Dedinka
Nová Dedinka
6 - 1
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
27. októbra 2018 - 9:30 - 11:00 Chorvátsky Grob U9 9.kolo View Details
Inter Bratislava D
Inter Bratislava D
0 - 5
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
27. októbra 2018 - 13:30 - 15:30 Inter Bratislava- Drieňová MZM U13 10.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
1 - 3
Miloslavov
Miloslavov
21. októbra 2018 - 15:00 - 17:00 Chorvátsky Grob V. liga Seniori S5A 11.kolo View Details
Bernolákovo
Bernolákovo
6 - 3
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
21. októbra 2018 - 9:30 - 11:00 Bernolákovo U11 8.kolo View Details
Bernolákovo
Bernolákovo
4 - 10
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
20. októbra 2018 - 10:45 - 11:25 Zálesie U8 11.kolo View Details
Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob
9 - 3
Zálesie
Zálesie
20. októbra 2018 - 10:00 - 10:40 Zálesie U8 10.kolo View Details