Traja odchovanci OŠK Chorvátsky Grob v zápase 1. ligy mladších žiakov

Traja odchovanci OŠK Chorvátsky Grob v zápase 1. ligy mladších žiakov

V utorok 15. marca 2022 sa konala výnimočná udalosť pre klub z Chorvátskeho Grobu. V prvej lige mladších žiakov sa hral zápas medzi tímami Interu Bratislava a DAC Dunajskej Stredy. Jeden z mnohých zápasov, avšak špeciálny pre OŠK Chorvátsky Grob.

V tomto zápase v rovnakom čase na ihrisko vybehli traja odchovanci nášho klubu. V drese Interu Bratislava hrali Siniša Belay (č.23) a Alex Herškovič (č.11), farby tímu z Dunajskej Stredy hájil Tomáš Dovičovič (č.20). Hráči ročníka 2008 začínali alebo pokračovali s futbalom v našej prípravke a od šiestich rokov získavali prvé futbalové zručnosti aj pod vedením našich trénerov. V OŠK Chorvátsky Grob odohrali niekoľko sezón a odbehali kilometre v desiatkach zápasov. Ďalšie futbalové kroky ich zaviedli do prvej ligy, kde pokračujú v najlepších slovenských tímoch.

V zápase medzi Dunajskou Stredou a Interom boli naši hráči oporami svojich tímov. Siniša z pozície záložníka skvele dirigoval hru Interu Bratislava, Alex na hrote robil obrovské problémy obrane Dunajskej Stredy. Tomáš na strane Dunajskej Stredy bol zapojený v niekoľkých gólových akciách a prispel k víťazstvu hostí.

V tomto zápase však vyhral najviac náš klub OŠK Chorvátsky Grob. Naši odchovanci a ich schopnosť presadiť sa na najvyššej úrovni je výborným vysvedčením niekoľko ročného úsilia trénerov, rodičov a funkcionárov klubu.

Ďakujeme.

Kamerový záznam zápasu pripravil náš verný kameraman „Dedko Belay“ 🙂

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *